Misafir Yorumları
Yorumunuz Başarıyla Gönderildi! Teşekkürler.
Lütfen Yorum Yapın

Selim Düzgün - 8.8.2017 16:00:33

İzmir Çıkışlı Baştan Başa Karadeniz Turu

Biz çok fazla tura katılıyoruz ama hep 2-3 firmanın turlarına katılıyorduk. Daha önce hiç Can Tur İzmir ile tanışma şansımız olmamıştı. Bu sefer Can Tur İzmir'i denedik ve daha önce hiç hayal bile edemeyeceğimiz kadar güzel bir tur geçirdik. Bundan sonra İzmir Kalkışlı Tur deyince aklımıza gelecek tek isim sizsiniz.

Tüm ekibinize içtenlikle teşekkürler ve selamlar.


Melda Çağlayan - 7.7.2017 12:14:42

Hindistan Turu - Altın Üçgen

Tur programımız dolu dolu olduğu için çok fazla yorulacağımı düşünüyordum. Bu kadar bilgi ve eğlence dolu bir programı büyük bir keyifle tamamlamamızı sağlayan tüm Can Tur İzmir ekibine hayran kaldım. Artık başka bir firmayla tura çıkmak çok saçma geliyor. 

Cansınız.


Turan Can İzmirli - 5.8.2017

Geçenlerde güzel bir tur için kafamda planlar yapıyordum ama bir türlü fırsat bulup rezervasyon yaptıramamıştım. Sonra bir baktım ki turun tarihi geçmiş ve gidenler İzmir'e dönmüş bile. Şimdi Facebook Sayfanızı takip ediyorum ve umarım bundan sonra hiçbir fırsatı ve turu kaçırmayacağım.


şaziment gülkaya - 9.8.2017 11:25:20

Çok fazlaca turlara katılıyorum ama can tur izmirin karadeniz turunda muhteşem keyif aldım ve en önemliside güvenli bir firma. 


Haldun KISAKOL - 5.9.2017

Doğu karadeniz Turuna CAN TUR İZMİR ile gezdim. Ekibe hayran kaldım. Prefosyonel kendine güvenen ve en önemlisi güvenli bir tur şirketi. Dolu dolu keyifli mutlu bir  karadeniz gezisi oldu.Samimi ve kaliteli karadeniz turu için çok teşekkür ederim. Tek adresim artık  


Özlem yanıkçam - 3.11.2017

Doğu Karadeniz

Kafa dağıtmak için çıktığımız bu tur aniden oldu Kapadokya diye gittik yarın Karadeniz'e gidiyoz oraya gelin dediler nasıl hazırlancam derken ertesi günü yola koyulduk diğer tur şirketleri ilede görüştük ama okadar samimi insanlarki abi ile abla oldular resmen ceket almayı unuttuk yok diyoz Vahit bey benim ceketimi veririm diyor yani anlicaginiz diğer tur şirketleri ile alakası yok işini ve insanları seven insanlar sizi rahat ettirmek için elinden geleni yapıyorlar ama o güzel yerleri daha çok görmek istiyorsanız lütfen zamanınızı değerlendirin uykunuza düşkün olmayın emin olun zamanı güzel kullandigiz taktirde ekstra yerler görme firsatinizda olacaktır Vahit bey ve sevgi hanım sayesinde özledim karadenizi ve sizleri seneye batı Karadeniz veya GAP turu ile tekrar görüşmek dileğiyle herşey için teşekkürler iyi kalpli güzel insanlar


Bizi Takip Edin
Yeni Turlarımızdan haberdar olmak ve kampanyalarımızdan yararlanmak için e-posta adresinizi yazıp gönderin: